Aktualne oferty specjalne w NIPONINO

Zakupy to świetna zabawa, ale czasami trochę szaleństwa, aby znaleźć drogę przez wszystkie rabaty, promocje i oferty specjalne. Aby Ci to ułatwić, na tej stronie znajdziesz to, co aktualnie możesz znaleźć na najlepszych warunkach. Nie zwlekaj, promocje często dosłownie znikają spod naszych rąk!

Produkty

Badile 5.0 Men

Spodnie Direct Alpine Badile 5.0 Men black Spodnie Direct Alpine Badile 5.0 Men anthracite

Direct Alpine

  • black
  • anthracite

Spodnie softshellowe używane przez służby górskie. Łączą w sobie dwa wiatroszczelne materiały. Lżejszy w nogawkach i grubszy z dodatkiem Cordury w narażonych miejscach, takich jak kolana i tył spodni.

  • Nasza rada
  • Zniżka 103,00 zł
  • Gratis
  • Zniżka 103,00 zł
  • Gratis

681,00 zł 578,00 zł 681,00 zł 578,00 zł 544,79 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 544,79 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Hook 1.0

Pas Direct Alpine Hook 1.0 black

Direct Alpine

  • black

Elastyczny pasek parciany z elegancką metalową klamrą i logo Directalpine.

  • Nasza rada
  • Zniżka 16,00 zł

102,00 zł 86,00 zł 81,59 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

RAVEN 1.0

Kurtka Direct Alpine RAVEN 1.0 black Kurtka Direct Alpine RAVEN 1.0 khaki/palisander

Direct Alpine

  • black
  • khaki/palisander

Męska kurtka marki Direct Alpine zapewni Ci ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Kurtka jest wodoodporna, wiatroszczelna i oddychająca. Sportowy krój z regulowanym kapturem zapewnia doskonałe dopasowanie. Liczne kieszenie pozwalają mieć wszystko, co niezbędne, pod ręką. Kurtka posiada regulowaną szerokość rękawów, regulowany dół oraz wentylację pod pachami zapinaną na zamek błyskawiczny.

  • Nowośći
  • Zniżka 154,00 zł
  • Gratis
  • Nowośći
  • Zniżka 154,00 zł
  • Gratis

1 023,00 zł 869,00 zł 1 023,00 zł 869,00 zł 818,40 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 818,40 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

CASCADE PLUS 3.0

Spodnie Direct Alpine CASCADE PLUS 3.0 black Spodnie Direct Alpine CASCADE PLUS 3.0 navy/ocean Spodnie Direct Alpine CASCADE PLUS 3.0 navy/anthracite

Direct Alpine

  • black
  • navy/ocean
  • navy/anthracite

Męskie spodnie funkcjonalne marki Direct Alpine to idealny wybór dla aktywnych mężczyzn. Połączenie materiałów zapewnia izolację, oddychalność i elastyczność. Przemyślany, sportowy krój doskonale leży na sylwetce. Liczne kieszenie pomieszczą wszystko, co niezbędne. Spodnie posiadają zamki na nogawkach, co zapewnia kompatybilność z butami narciarskimi.

  • Nowośći
  • Zniżka 136,00 zł
  • Gratis
  • Nowośći
  • Zniżka 136,00 zł
  • Gratis
  • Nowośći
  • Zniżka 136,00 zł
  • Gratis

904,00 zł 768,00 zł 904,00 zł 768,00 zł 904,00 zł 768,00 zł 723,20 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 723,20 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 723,20 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

SIBERIA 1.0

Czapki Direct Alpine SIBERIA 1.0 grey/navy Czapki Direct Alpine SIBERIA 1.0 cinnamon/grey

Direct Alpine

  • grey/navy
  • cinnamon/grey

Czapki marki Direct Alpine zapewniają doskonałą izolację i oddychalność dzięki zastosowanym materiałom. Czapka jest wykonana z wełny merynosowej, akrylu i podszewki z polaru.

  • Nowośći
  • Zniżka 16,00 zł
  • Nowośći
  • Zniżka 16,00 zł

101,00 zł 85,00 zł 101,00 zł 85,00 zł 80,80 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 80,80 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

BALACLAVA LIGHT 1.0

Kaptur Direct Alpine BALACLAVA LIGHT 1.0 black

Direct Alpine

  • black

Lekka, funkcjonalna kominiarka firmy Direct Alpine sprawi, że chłodne dni będą przyjemniejsze. Oddychający i elastyczny materiał w połączeniu z ergonomicznym krojem zapewnia doskonałe dopasowanie.

  • Nowośći
  • Zniżka 13,00 zł

85,00 zł 72,00 zł 68,00 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Trek Men

Spodnie Direct Alpine Trek Men navy

Direct Alpine

  • navy

Męskie odpinane spodnie na każde wyzwanie. Spodnie mają hybrydową konstrukcję, łączącą lekki i oddychający materiał z wytrzymałymi panelami na kolanach i z tyłu spodni. Świetne spodnie trekkingowe.

  • Zniżka 85,00 zł
  • Gratis

562,00 zł 477,00 zł 449,60 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Mountainer Tech 2.0 Men

Spodnie Direct Alpine Mountainer Tech 2.0 Men anthracite/black Spodnie Direct Alpine Mountainer Tech 2.0 Men anthracite/navy

Direct Alpine

  • anthracite/black
  • anthracite/navy

Męskie spodnie outdoorowe wykonane z lekkiego elastycznego materiału z rip-stopem i wytrzymałą tkaniną w narażonych miejscach, takich jak kolana i plecy. Spodnie są elastyczne i wygodne podczas trekkingu i wędrówek.

  • Zniżka 98,00 zł
  • Gratis
  • Zniżka 98,00 zł
  • Gratis

647,00 zł 549,00 zł 647,00 zł 549,00 zł 517,60 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 517,60 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Patrol Tech 2.0 Men

Spodnie Direct Alpine Patrol Tech 2.0 Men anthracite/black Spodnie Direct Alpine Patrol Tech 2.0 Men navy Spodnie Direct Alpine Patrol Tech 2.0 Men khaki

Direct Alpine

  • anthracite/black
  • navy
  • khaki

Męskie spodnie trekkingowe Direct Alpine, które zapewniają funkcjonalność i maksymalny komfort. Spodnie łączą oddychający elastyczny materiał z grubszym dla zwiększenia odporności na ścieranie w okolicy kolan i pleców.

  • Zniżka 98,00 zł
  • Gratis
  • Zniżka 98,00 zł
  • Gratis
  • Zniżka 98,00 zł
  • Gratis

647,00 zł 549,00 zł 647,00 zł 549,00 zł 647,00 zł 549,00 zł 517,60 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 517,60 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 517,60 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Cyclone Pants 2.0 Men

Spodnie Direct Alpine Cyclone Pants 2.0 Men black

Direct Alpine

  • black

Męskie wodoodporne spodnie zaprojektowane przede wszystkim jako warstwa zapasowa na wypadek nagłej zmiany pogody. Wykonane są z najlżejszego i najbardziej oddychającego 3-warstwowego materiału Pertex na rynku.

  • Zniżka 144,00 zł
  • Gratis

955,00 zł 811,00 zł 764,00 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Cruise Shorts 3.0

Szorty Direct Alpine Cruise Shorts 3.0 anthracite Szorty Direct Alpine Cruise Shorts 3.0 navy

Direct Alpine

  • anthracite
  • navy

Techniczne spodenki męskie przeznaczone do letnich aktywności górskich, takich jak VHT, via ferraty, wędrówki i wspinaczka. Wykonane są z wytrzymałego materiału Cordura. Posiadają zintegrowany pas zapewniający idealne dopasowanie.

  • Zniżka 65,00 zł
  • Gratis
  • Zniżka 65,00 zł
  • Gratis

427,00 zł 362,00 zł 427,00 zł 362,00 zł 341,60 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 341,60 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Troll 2.0.

Czapki Direct Alpine Troll 2.0. black

Direct Alpine

  • black

Lekka, modna czapka o nowatorskim designie. Wykonana jest w technologii Corespun, w której włókna syntetyczne są owinięte wełną Merino dla większej trwałości. Wełna Merino jest miękka, oddychająca i ogrzewa nawet gdy jest mokra.

  • Zniżka 16,00 zł

102,00 zł 86,00 zł 81,59 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Cyclone

Kurtka Direct Alpine Cyclone navy/cinnamon

Direct Alpine

  • navy/cinnamon

Męska ultralekka kurtka wodoodporna z najcieńszym 3-warstwowym materiałem membranowym. Posiada w 100% klejone szwy, elementy odblaskowe i anatomicznie ukształtowany kaptur z daszkiem.

  • Zniżka 167,00 zł
  • Gratis

1 108,00 zł 941,00 zł 886,40 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Alaska

Bluza Direct Alpine Alaska anthracite Bluza Direct Alpine Alaska navy

Direct Alpine

  • anthracite
  • navy

Wygodna bluza izolacyjna wykonana z materiału pochodzącego z recyklingu. Cieńszy i bardziej oddychający materiał Kinetix po bokach. Bluza ma ściągacz w pasie i 2 kieszenie zapinane na zamek.

  • Zniżka 90,00 zł
  • Gratis
  • Zniżka 90,00 zł
  • Gratis

596,00 zł 506,00 zł 596,00 zł 506,00 zł 476,80 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 476,80 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Furry Men

Koszulka z krótkim rękawem Direct Alpine Furry Men black Koszulka z krótkim rękawem Direct Alpine Furry Men navy (Alps) Koszulka z krótkim rękawem Direct Alpine Furry Men ocean

Direct Alpine

  • black
  • navy (Alps)
  • ocean

Męska koszulka Furry w nowym wzorze, którą można nosić przez cały rok.

  • Zniżka 42,70 zł
  • Zniżka 42,70 zł
  • Zniżka 42,70 zł

281,70 zł 239,00 zł 281,70 zł 239,00 zł 281,70 zł 239,00 zł 225,36 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 225,36 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 225,36 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Alpha Jacket 4.0 Men

Kurtka Direct Alpine Alpha Jacket 4.0 Men ocean/navy Kurtka Direct Alpine Alpha Jacket 4.0 Men navy/anthracite Kurtka Direct Alpine Alpha Jacket 4.0 Men anthracite/brick

Direct Alpine

  • ocean/navy
  • navy/anthracite
  • anthracite/brick

Przeprojektowana kurtka Alpha Jacket to oczywisty wybór dla wspinaczy, narciarzy górskich i relaksujących wycieczek z rodziną.

  • Zniżka 154,00 zł
  • Gratis
  • Zniżka 154,00 zł
  • Gratis
  • Zniżka 154,00 zł
  • Gratis

1 023,00 zł 869,00 zł 1 023,00 zł 869,00 zł 1 023,00 zł 869,00 zł 818,40 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 818,40 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 818,40 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Dru Light 1.0 Jacket Men

Kurtka Direct Alpine Dru Light 1.0 Jacket Men black/navy Kurtka Direct Alpine Dru Light 1.0 Jacket Men navy/mango Kurtka Direct Alpine Dru Light 1.0 Jacket Men cinnamon/navy Kurtka Direct Alpine Dru Light 1.0 Jacket Men anthracite/black

Direct Alpine

  • black/navy
  • navy/mango
  • cinnamon/navy
  • anthracite/black

Lekka kurtka softshellowa wykonana z materiału pochodzącego z recyklingu, którą można nosić nie tylko w górach, ale także na nizinach podczas jazdy na rowerze, in-line lub po prostu na spacerze z psem.

  • Zniżka 103,00 zł
  • Gratis
  • Zniżka 103,00 zł
  • Gratis
  • Zniżka 103,00 zł
  • Gratis
  • Zniżka 239,00 zł
  • Gratis

681,00 zł 578,00 zł 681,00 zł 578,00 zł 681,00 zł 578,00 zł 681,00 zł 442,00 zł 544,79 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 544,79 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 544,79 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Mordor 1.0

Spodnie Direct Alpine Mordor 1.0 anthracite/khaki

Direct Alpine

  • anthracite/khaki

Spodnie wspinaczkowe wykonane z wysoce odpornej na ścieranie elastycznej Cordury. Wysoce techniczny krój z klinem zapewniającym swobodę ruchów.

  • Zniżka 70,00 zł
  • Gratis

465,00 zł 395,00 zł 372,00 zł z kodem “DIRECT“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Niponino. Najwyższej jakości sprzęt do aktywności na świeżym powietrzu.

  • Najbogatszy wybór 100% oryginalnych produktów
  • Wszystkie towary są dostępne w magazynie
  • Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 299 zł
  • 30 dni na zwrot.