Aktualne oferty specjalne w NIPONINO

Zakupy to świetna zabawa, ale czasami trochę szaleństwa, aby znaleźć drogę przez wszystkie rabaty, promocje i oferty specjalne. Aby Ci to ułatwić, na tej stronie znajdziesz to, co aktualnie możesz znaleźć na najlepszych warunkach. Nie zwlekaj, promocje często dosłownie znikają spod naszych rąk!

Produkty

Chest Equip Black

Uprząż piersiowa Rock Empire Chest Equip Black černá 008

Rock Empire

  • černá 008

Uprząż piersiowa do Rock Empire Belt Equip, Belt Atlas i Belt Master. Po założeniu paska na klatkę piersiową uzyskuje się w pełni działającą uprząż na całe ciało.

  • Zniżka 47,00 zł
  • Gratis

469,00 zł 422,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Chest Equip

Uprząż piersiowa Rock Empire Chest Equip oranžová 018

Rock Empire

  • oranžová 018

Uprząż piersiowa do Rock Empire Belt Equip, Belt Atlas i Belt Master. Po założeniu paska na klatkę piersiową uzyskuje się w pełni działającą uprząż na całe ciało.

  • Zniżka 47,00 zł
  • Gratis

469,00 zł 422,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Togir 2.0 3 Slide Harness Men

Siodło Mammut Togir 2.0 3 Slide Harness Men marine 5118

Mammut

  • marine 5118

Nowa i przeprojektowana popularna poduszka do siedzenia Mammut. Siedzisko jest szczególnie imponujące ze względu na lekką i płaską konstrukcję, która jest bardzo wygodna, gdy siedzenie jest obciążone, a jednocześnie minimalnie ogranicza ruchy.

  • Zniżka 35,00 zł
  • Gratis

341,00 zł 306,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Master Al Lock

Siodło Rock Empire Master Al Lock oranžová 018

Rock Empire

  • oranžová 018

Uprząż na całe ciało od Rock Empire, zaprojektowana do pracy i wyposażona w rewolucyjny system regulacji talii. Obejmuje on cały zakres rozmiarów. Paski naramienne można odpiąć.

  • Zniżka 158,00 zł
  • Gratis

1 579,00 zł 1 421,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Ronda AL lock

Siodło Rock Empire Ronda AL lock Azurová 004 Siodło Rock Empire Ronda AL lock černá 008

Rock Empire

  • Azurová 004
  • černá 008

Innowacyjna uprząż na całe ciało od Rock Empire odpowiednia do via ferrat, wspinaczki i pracy. Ulepszone metalowe punkty mocowania z przodu i z tyłu oraz nowa specjalna automatyczna klamra.

  • Zniżka 44,38 zł
  • Gratis
  • Zniżka 44,38 zł
  • Gratis

436,38 zł 392,00 zł 436,38 zł 392,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

COULOIR HARNESS (BD651155)

Siodło Black Diamond COULOIR HARNESS (BD651155) Ultra Blue-Black

Black Diamond

  • Ultra Blue-Black

Minimalistyczne siedzisko do wszystkich aktywności górskich,

  • Zniżka 35,00 zł
  • Gratis

341,00 zł 306,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Chest Master Flash

Uprząż piersiowa Rock Empire Chest Master Flash oranžová 018

Rock Empire

  • oranžová 018

Napierśnik, który można połączyć z poduszką do siedzenia, aby uzyskać pełnowartościową uprząż na całe ciało.

  • Zniżka 92,78 zł
  • Gratis

927,78 zł 835,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Canicross Race

Siodło Rock Empire Canicross Race modrá 007 Siodło Rock Empire Canicross Race černá 008

Rock Empire

  • modrá 007
  • černá 008

Ergonomiczne szelki do canicrossu.

  • Zniżka 21,00 zł
  • Zniżka 21,00 zł

209,00 zł 188,00 zł 209,00 zł 188,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Chest Master Up

Siodło Rock Empire Chest Master Up oranžová 018

Rock Empire

  • oranžová 018

Uprząż Rock Empire Chest Master UP, którą można połączyć z pasem Atlas Belt lub Master Belt, aby stworzyć idealną uprząż na całe ciało, która najlepiej pasuje do Ciebie.

  • Zniżka 69,00 zł
  • Gratis

683,00 zł 614,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Atlas Lock Belt

Siodło Rock Empire Atlas Lock Belt oranžová 018

Rock Empire

  • oranžová 018

Fotelik roboczy z Clip Smart, który jest małym, ale bardzo przydatnym gadżetem do łatwego i szybkiego przypinania nóg i pasa biodrowego do uprzęży.

  • Zniżka 88,18 zł
  • Gratis

873,18 zł 785,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

4 Slide Harness

Siodło Mammut 4 Slide Harness vibrant orange-black 2238 Siodło Mammut 4 Slide Harness dark ceramic Siodło Mammut 4 Slide Harness marine 5118

Mammut

  • vibrant orange-black 2238
  • dark ceramic
  • marine 5118

Bardzo wszechstronne siedzisko, odpowiednie do wszystkich aktywności wspinaczkowych.

  • Zniżka 26,00 zł
  • Zniżka 26,00 zł
  • Zniżka 26,00 zł

256,00 zł 230,00 zł 256,00 zł 230,00 zł 256,00 zł 230,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Zephir Altitude

Siodło Mammut Zephir Altitude cliff-white

Mammut

  • cliff-white

Ultralekkie siodełko Mammut, zaprojektowane specjalnie do takich dyscyplin jak alpinizm klasyczny, skialpinizm itp. Siodełko jest lekkie, kompaktowe i można je zamontować nawet z przypiętymi nartami lub rakami.

  • Zniżka 35,00 zł
  • Gratis

341,00 zł 306,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

VARIO SPEED HARNESS

Siodło Black Diamond VARIO SPEED HARNESS Kingfisher

Black Diamond

  • Kingfisher

Prosty, uniwersalny fotelik turystyczny.

  • Zniżka 28,00 zł

277,00 zł 249,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

AIRNET HARNESS MEN

Siodło Black Diamond AIRNET HARNESS MEN Octane Siodło Black Diamond AIRNET HARNESS MEN Black/White

Black Diamond

  • Octane
  • Black/White

Fotel sportowy opracowany na Igrzyska Olimpijskie 2020.

  • Zniżka 69,00 zł
  • Gratis
  • Zniżka 240,00 zł
  • Gratis

683,00 zł 614,00 zł 683,00 zł 443,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

MOMENTUM 4S HARNESS

Siodło Black Diamond MOMENTUM 4S HARNESS Onyx

Black Diamond

  • Onyx

Wygodne siedzisko z dużym zakresem rozmiarów.

  • Zniżka 30,00 zł

298,00 zł 268,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Sender Harness

Siodło Mammut Sender Harness safety orange 2196

Mammut

  • safety orange 2196

Lekkie i sztaplowane siedzisko dzięki szkieletowej konstrukcji z dwoma pasami nośnymi, które są laminowane bezpośrednio w pasie i nogawkach. Tworzy to płaską i solidną kanapkę, która doskonale rozkłada ciężar.

  • Zniżka 47,00 zł
  • Gratis

465,00 zł 418,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Comfort Fast Adjust Harness Men

Siodło Mammut Comfort Fast Adjust Harness Men black-safety orange 00430

Mammut

  • black-safety orange 00430

Wygodne siedzisko o progresywnym i nowoczesnym designie.

  • Zniżka 56,00 zł
  • Gratis

551,00 zł 495,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Chest Master

Siodło Rock Empire Chest Master oranžová 018

Rock Empire

  • oranžová 018

Paski naramienne do pasa głównego.

  • Zniżka 47,00 zł
  • Gratis

469,00 zł 422,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Niponino. Najwyższej jakości sprzęt do aktywności na świeżym powietrzu.

  • Najbogatszy wybór 100% oryginalnych produktów
  • Wszystkie towary są dostępne w magazynie i gotowe do natychmiastowej wysyłki
  • Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 299 zł
  • 30 dni na zwrot.