Direct Alpine

Direct Alpine

Produkty

Guide 9.0

Kurtka Direct Alpine Guide 9.0 ocean/navy Kurtka Direct Alpine Guide 9.0 anthracite/mango

Direct Alpine

  • ocean/navy
  • anthracite/mango

Męska kurtka wodoodporna Guide 9.0. Zaawansowana technicznie i funkcjonalnie dla najszerszego zakresu aktywności na świeżym powietrzu. Nowo zastosowany 3-warstwowy materiał membranowy Pertex. Materiał wierzchni pochodzi w 100% z recyklingu.

  • Nasza rada
  • Zniżka 188,00 zł
  • Gratis
  • Nasza rada
  • Zniżka 564,00 zł
  • Gratis

1 877,00 zł 1 689,00 zł 1 877,00 zł 1 313,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Cyclone 4.0 Men

Kurtka Direct Alpine Cyclone 4.0 Men ocean Kurtka Direct Alpine Cyclone 4.0 Men black/navy

Direct Alpine

  • ocean
  • black/navy

Męska wodoodporna, wiatroszczelna kurtka typu hard shell o niewielkiej wadze jako kurtka zapasowa. Nowością jest najcieńszy 3-warstwowy materiał membranowy Pertex, którego wierzchni materiał pochodzi w 100% z recyklingu.

  • Zniżka 111,00 zł
  • Gratis
  • Zniżka 111,00 zł
  • Gratis

1 108,00 zł 997,00 zł 1 108,00 zł 997,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Cyclone

Kurtka Direct Alpine Cyclone navy/cinnamon

Direct Alpine

  • navy/cinnamon

Męska ultralekka kurtka wodoodporna z najcieńszym 3-warstwowym materiałem membranowym. Posiada w 100% klejone szwy, elementy odblaskowe i anatomicznie ukształtowany kaptur z daszkiem.

  • Zniżka 111,00 zł
  • Gratis

1 108,00 zł 997,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

COMET

Kurtka Direct Alpine COMET anthracite Kurtka Direct Alpine COMET ocean

Direct Alpine

  • anthracite
  • ocean

Męska kurtka wodoodporna o nieco luźniejszym kroju, odpowiednia do szerokiego zakresu aktywności. Trójwarstwowa membrana chroni przed deszczem i zapewnia optymalną oddychalność.

  • Zniżka 137,00 zł
  • Gratis
  • Zniżka 410,00 zł
  • Gratis

1 365,00 zł 1 228,00 zł 1 365,00 zł 955,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

DEAMON 2.0

Kurtka Direct Alpine DEAMON 2.0 ocean/anthracite

Direct Alpine

  • ocean/anthracite

Najlepsza wodoodporna kurtka, która nie zdradzi Cię podczas trudnej wspinaczki na North Face, a jej lekkość docenisz podczas długiej wędrówki.

  • Zniżka 171,00 zł
  • Gratis

1 706,00 zł 1 535,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj