Odzież i obuwie outdoorowe dla kobiet Direct Alpine

Direct Alpine

Produkty

Cyclone Pants Lady 2.0

Spodnie Direct Alpine Cyclone Pants Lady 2.0 black

Direct Alpine

  • black

Damskie wodoodporne spodnie zaprojektowane głównie jako warstwa zapasowa, gdy pogoda nagle się zmienia. Wykonane są z najlżejszego i najbardziej oddychającego 3-warstwowego materiału Pertex na rynku.

  • Nasza rada
  • Zniżka 86,00 zł
  • Gratis

854,00 zł 768,00 zł 683,20 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Guide Lady 3.0

Kurtka Direct Alpine Guide Lady 3.0 ocean/orchid Kurtka Direct Alpine Guide Lady 3.0 cherry/arctic

Direct Alpine

  • ocean/orchid
  • cherry/arctic

Nowa wersja zaawansowanej technicznie damskiej kurtki Direct Alpine. Wodoodporny 3-warstwowy materiał o wysokiej oddychalności i ważnych funkcjonalnych detalach. Docenisz asymetryczny centralny zamek błyskawiczny.

  • Nasza rada
  • Zniżka 512,00 zł
  • Gratis
  • Nasza rada
  • Zniżka 682,00 zł
  • Gratis

1 704,00 zł 1 192,00 zł 1 704,00 zł 1 022,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Uniq Lady 2.0

Kurtka Direct Alpine Uniq Lady 2.0 ocean

Direct Alpine

  • ocean

Damska kurtka izolacyjna z unikalnym materiałem izolacyjnym wykonanym z cienkiego puchu Thindown i wiatroszczelnego Pertex® Quantum Air. Koniec z migracją piór i ich zrzucaniem. Idealna kurtka do dyscyplin alpejskich.

  • Nowośći
  • Zniżka 120,00 zł
  • Gratis

1 194,00 zł 1 074,00 zł 955,20 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Badile Lady 5.0

Spodnie Direct Alpine Badile Lady 5.0 black

Direct Alpine

  • black

Spodnie softshellowe używane przez służby górskie. Łączą w sobie dwa wiatroszczelne materiały. Lżejszy znajduje się w nogawkach, a grubszy z dodatkiem Cordury w odsłoniętych miejscach, takich jak kolana i tył spodni.

  • Nowośći
  • Zniżka 64,00 zł
  • Gratis

640,00 zł 576,00 zł 512,00 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Viper

Opaska na głowę Direct Alpine Viper cinnamon Opaska na głowę Direct Alpine Viper ocean Opaska na głowę Direct Alpine Viper brick

Direct Alpine

  • cinnamon
  • ocean
  • brick

Ciepła opaska zimowa wykonana z grubej dzianiny z miękką polarową warstwą wewnętrzną. Ma prosty, czysty design. Nadaje się zarówno w góry, jak i do miasta.

  • Nowośći
  • Zniżka 7,00 zł
  • Zniżka 7,00 zł
  • Zniżka 7,00 zł

64,00 zł 57,00 zł 64,00 zł 57,00 zł 64,00 zł 57,00 zł 51,20 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 51,20 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 51,20 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Swift

Czapki Direct Alpine Swift navy Czapki Direct Alpine Swift anthracite/mango Czapki Direct Alpine Swift cherry Czapki Direct Alpine Swift palisander/coral

Direct Alpine

  • navy
  • anthracite/mango
  • cherry
  • palisander/coral

Funkcjonalna czapka wykonana z lekkiego i oddychającego materiału. Jest idealna do aktywności takich jak bieganie, narciarstwo biegowe czy wspinaczka lub skialpinizm. Wygodnie mieści się pod kaskiem.

  • Nowośći
  • Zniżka 11,00 zł
  • Zniżka 11,00 zł
  • Zniżka 41,00 zł
  • Zniżka 41,00 zł

101,00 zł 90,00 zł 101,00 zł 90,00 zł 101,00 zł 60,00 zł 101,00 zł 60,00 zł 80,80 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 80,80 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Baffin

Czapki Direct Alpine Baffin cinnamon/ochre Czapki Direct Alpine Baffin anthracite/ocean

Direct Alpine

  • cinnamon/ochre
  • anthracite/ocean

Nie bez czapki z pomponem zimą! Klasyczna dzianinowa czapka z grubej przędzy od Direct Alpine. Do miasta i w góry.

  • Nowośći
  • Zniżka 9,00 zł
  • Zniżka 9,00 zł

89,00 zł 80,00 zł 89,00 zł 80,00 zł 71,20 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 71,20 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Slash 1.0

Czapki Direct Alpine Slash 1.0 cinnamon/anthracite Czapki Direct Alpine Slash 1.0 anthracite/ocean Czapki Direct Alpine Slash 1.0 Anthracite/grey

Direct Alpine

  • cinnamon/anthracite
  • anthracite/ocean
  • Anthracite/grey

Czapka Direct Alpine z wewnętrzną polarową podszewką zapewniającą ciepło.

  • Nowośći
  • Zniżka 9,00 zł
  • Zniżka 9,00 zł
  • Zniżka 9,00 zł

89,00 zł 80,00 zł 89,00 zł 80,00 zł 89,00 zł 80,00 zł 71,20 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 71,20 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 71,20 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Baggy

Czapki Direct Alpine Baggy khaki Czapki Direct Alpine Baggy cinnamon Czapki Direct Alpine Baggy ocean Czapki Direct Alpine Baggy grey Czapki Direct Alpine Baggy emerald Czapki Direct Alpine Baggy brick Czapki Direct Alpine Baggy cherry

Direct Alpine

  • khaki
  • cinnamon
  • ocean
  • grey
  • emerald
  • brick
  • cherry

Kominiarka z grubej dzianiny z wygodną polarową podszewką.

  • Nowośći
  • Zniżka 9,00 zł
  • Nowośći
  • Zniżka 9,00 zł
  • Zniżka 9,00 zł
  • Zniżka 9,00 zł
  • Zniżka 9,00 zł
  • Zniżka 9,00 zł
  • Zniżka 36,00 zł

89,00 zł 80,00 zł 89,00 zł 80,00 zł 89,00 zł 80,00 zł 89,00 zł 80,00 zł 89,00 zł 80,00 zł 89,00 zł 80,00 zł 89,00 zł 53,00 zł 71,20 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 71,20 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 71,20 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 71,20 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 71,20 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 71,20 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Frog Shorts Long Lady

Szorty Direct Alpine Frog Shorts Long Lady cherry

Direct Alpine

  • cherry

Damskie szorty wykonane z elastycznego materiału o wysokiej zawartości bawełny (52%), zapewniającego przyjemne uczucie na skórze. Wytrzymałość zwiększa dodatek materiału syntetycznego. Wygodny pas z szeroką gumką i sznurkiem do ściągania. Wydłużona wersja Long.

  • Zniżka 32,00 zł

311,00 zł 279,00 zł 248,80 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Cruise Shorts Lady 2.0

Szorty Direct Alpine Cruise Shorts Lady 2.0 black

Direct Alpine

  • black
  • Zniżka 40,00 zł
  • Gratis

397,00 zł 357,00 zł 317,60 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Trek Lady

Spodnie Direct Alpine Trek Lady navy

Direct Alpine

  • navy

Damskie odpinane spodnie na każde wyzwanie. Spodnie mają hybrydową konstrukcję, łączącą lekki i oddychający materiał z wytrzymałymi panelami na kolanach i z tyłu spodni. Świetne spodnie trekkingowe.

  • Zniżka 160,00 zł
  • Gratis

533,00 zł 373,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Nevada Lady 2.0

Bluza Direct Alpine Nevada Lady 2.0 ocean

Direct Alpine

  • ocean

Damska bluza z zamkiem 3/4 wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów. Funkcjonalny poliester i bardzo mocny grafen. Tkanina z efektem chłodzenia i aktywnym odprowadzaniem wilgoci.

  • Zniżka 94,00 zł

311,00 zł 217,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Guide Lady 4.0

Kurtka Direct Alpine Guide Lady 4.0 cherry/arctic Kurtka Direct Alpine Guide Lady 4.0 anthracite/arctic

Direct Alpine

  • cherry/arctic
  • anthracite/arctic

Damska kurtka wodoodporna Guide Lady. Zaawansowana technicznie i funkcjonalnie dla najszerszego zakresu aktywności na świeżym powietrzu. Nowo zastosowany 3-warstwowy materiał membranowy Pertex. Materiał wierzchni pochodzi w 100% z recyklingu.

  • Zniżka 180,00 zł
  • Gratis
  • Zniżka 538,00 zł
  • Gratis

1 792,00 zł 1 612,00 zł 1 792,00 zł 1 254,00 zł 1 433,60 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Cyclone Lady 3.0

Kurtka Direct Alpine Cyclone Lady 3.0 cherry/mango Kurtka Direct Alpine Cyclone Lady 3.0 ocean/grey

Direct Alpine

  • cherry/mango
  • ocean/grey

Damska wodoodporna, wiatroszczelna kurtka typu hard shell o niskiej wadze jako kurtka zapasowa. Nowością jest najcieńszy 3-warstwowy materiał membranowy Pertex, którego wierzchni materiał pochodzi w 100% z recyklingu.

  • Zniżka 96,00 zł
  • Gratis
  • Zniżka 96,00 zł
  • Gratis

952,00 zł 856,00 zł 952,00 zł 856,00 zł 761,60 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 761,60 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Yungay Lady

Kurtka Direct Alpine Yungay Lady navy

Direct Alpine

  • navy

Damska bardzo ciepła i lekka kurtka w góry. Warstwa zewnętrzna została wykonana ze sprawdzonego materiału Pertex Quantum Air®, który jest lekki i wiatroszczelny. Izolacja Climashield HL® zapewnia wysokie ciepło.

  • Zniżka 392,00 zł
  • Gratis

978,00 zł 586,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Furry Lady 2.0

Koszulka z krótkim rękawem Direct Alpine Furry Lady 2.0 orchid (Jizera Mountains) Koszulka z krótkim rękawem Direct Alpine Furry Lady 2.0 navy (Simple lines) Koszulka z krótkim rękawem Direct Alpine Furry Lady 2.0 orchid (Silent hills) Koszulka z krótkim rękawem Direct Alpine Furry Lady 2.0 black (DA big font)

Direct Alpine

  • orchid (Jizera Mountains)
  • navy (Simple lines)
  • orchid (Silent hills)
  • black (DA big font)

Damska funkcjonalna koszulka z krótkim rękawem, którą można nosić przez cały rok. Wykonana jest z wysokiej jakości lekkiej dzianiny merino o gramaturze 150. Wzmocniona technologią Corespun dla zwiększenia trwałości.

  • Zniżka 28,00 zł
  • Zniżka 28,00 zł
  • Zniżka 111,00 zł
  • Zniżka 84,00 zł

277,00 zł 249,00 zł 277,00 zł 249,00 zł 277,00 zł 166,00 zł 277,00 zł 193,00 zł 221,60 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 221,60 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Furry Long Lady 2.0

Koszulka z długim rękawem Direct Alpine Furry Long Lady 2.0 ocean (Glacial lake) Koszulka z długim rękawem Direct Alpine Furry Long Lady 2.0 orchid (Silent hills)

Direct Alpine

  • ocean (Glacial lake)
  • orchid (Silent hills)

Damska koszulka funkcjonalna Furry long lady 2.0 czeskiej firmy Direct Alpine, którą można nosić przez cały rok. Wykonana jest z wysokiej jakości lekkiej dzianiny merino o gramaturze 150g.

  • Zniżka 33,00 zł
  • Zniżka 130,00 zł

323,00 zł 290,00 zł 323,00 zł 193,00 zł 258,39 zł z kodem “SIERPIEN20“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj