La Sportiva

La Sportiva

Produkty

Otaki

Buty wspinaczkowe| La Sportiva Otaki Blue/Flame_B00R04

La Sportiva

  • Blue/Flame_B00R04

Twarde wspinaczki z bardzo agresywnym dopasowaniem. Otaki to buty wspinaczkowe dla wspinaczy sportowych, którzy potrzebują buta, który poradzi sobie z ostrą wspinaczką. Doskonale sprawdzają się w pionowych i przewieszonych profilach.

  • Zniżka 73,00 zł
  • Gratis

726,00 zł 653,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Mythos

Buty wspinaczkowe| La Sportiva Mythos Terra_N17N17

La Sportiva

  • Terra_N17N17

Absolutny klasyk w gamie butów wspinaczkowych La Sportiva. Mythos istnieją już od ponad 30 lat. Są to asymetryczne buty wsuwane z prostym dopasowaniem i sznurowaniem od palców.

  • Zniżka 54,00 zł
  • Gratis

534,00 zł 480,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

CAVE JEANS Men

Spodnie La Sportiva CAVE JEANS Men Denim/Night Sky

La Sportiva

  • Denim/Night Sky

Męskie jeansy od La Sportiva zapewnią Ci doskonały komfort, niezależnie od tego, czy wybierasz się na wycieczkę z przyjaciółmi, czy chcesz się wylegiwać.

  • Zniżka 43,00 zł
  • Gratis

427,00 zł 384,00 zł 362,95 zł z kodem “LATO15“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

DAWN WALL T-SHIRT Men

Koszulka z krótkim rękawem La Sportiva DAWN WALL T-SHIRT Men Onyx_G19G19 Koszulka z krótkim rękawem La Sportiva DAWN WALL T-SHIRT Men Chalk

La Sportiva

  • Onyx_G19G19
  • Chalk

Męska bawełniana koszulka wspinaczkowa La Sportiva zapewni doskonały komfort podczas wspinaczki i w czasie wolnym.

  • Zniżka 20,00 zł
  • Zniżka 20,00 zł

192,00 zł 172,00 zł 192,00 zł 172,00 zł 163,19 zł z kodem “LATO15“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 163,19 zł z kodem “LATO15“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

BIG LASPO T-SHIRT Men

Koszulka z krótkim rękawem La Sportiva BIG LASPO T-SHIRT Men Chalk Koszulka z krótkim rękawem La Sportiva BIG LASPO T-SHIRT Men Savana Koszulka z krótkim rękawem La Sportiva BIG LASPO T-SHIRT Men Onyx_G19G19

La Sportiva

  • Chalk
  • Savana
  • Onyx_G19G19

Męska koszulka od La Sportiva to idealny wybór dla wspinaczy i aktywnych mężczyzn. Koszulka wykonana z przyjemnej bawełny organicznej zapewni maksymalny komfort.

  • Zniżka 77,00 zł
  • Zniżka 77,00 zł
  • Zniżka 77,00 zł

192,00 zł 115,00 zł 192,00 zł 115,00 zł 192,00 zł 115,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

MOON ROCK T-SHIRT Men

Koszulka z krótkim rękawem La Sportiva MOON ROCK T-SHIRT Men Night Sky_B46B46 Koszulka z krótkim rękawem La Sportiva MOON ROCK T-SHIRT Men Jungle Koszulka z krótkim rękawem La Sportiva MOON ROCK T-SHIRT Men Chalk

La Sportiva

  • Night Sky_B46B46
  • Jungle
  • Chalk

Męska bawełniana koszulka La Sportiva pasuje jak ulał. Nadruk o tematyce wspinaczkowej uzupełni Twój strój wspinaczkowy.

  • Zniżka 19,00 zł
  • Zniżka 72,00 zł
  • Zniżka 72,00 zł

187,00 zł 168,00 zł 187,00 zł 115,00 zł 187,00 zł 115,00 zł 158,94 zł z kodem “LATO15“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

AERIAL SHORTS Women

Szorty La Sportiva AERIAL SHORTS Women Black/Chalk

La Sportiva

  • Black/Chalk

Damskie krótkie legginsy La Sportiva zapewnią Ci doskonały komfort podczas aktywności sportowych.

  • Zniżka 24,00 zł

235,00 zł 211,00 zł 199,75 zł z kodem “LATO15“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

AERIAL LEGGINGS Women

Spodnie La Sportiva AERIAL LEGGINGS Women Black/Chalk

La Sportiva

  • Black/Chalk

Damskie legginsy wspinaczkowe La Sportiva wykonane z miękkiego materiału. Sportowy krój z wyższym pasem zapewnia swobodę ruchów.

  • Zniżka 30,00 zł

299,00 zł 269,00 zł 254,15 zł z kodem “LATO15“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

TUNDRA PANTS Women

Spodnie La Sportiva TUNDRA PANTS Women Redwood/Rosebay Spodnie La Sportiva TUNDRA PANTS Women Onyx/Chalk Spodnie La Sportiva TUNDRA PANTS Women Night Sky/Chalk

La Sportiva

  • Redwood/Rosebay
  • Onyx/Chalk
  • Night Sky/Chalk

Damskie spodnie wspinaczkowe La Sportiva zapewniają przyjemny komfort i swobodę ruchów dzięki bawełnianemu materiałowi i dopasowaniu.

  • Zniżka 168,00 zł
  • Zniżka 168,00 zł
  • Zniżka 168,00 zł

418,00 zł 250,00 zł 418,00 zł 250,00 zł 418,00 zł 250,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

TUNDRA SHORTS Women

Szorty La Sportiva TUNDRA SHORTS Women Rosebay/Savana

La Sportiva

  • Rosebay/Savana

Damskie spodenki wspinaczkowe La Sportiva zapewnią Ci przyjemny komfort, niezależnie od tego, czy wybierasz się na linię wspinaczkową, czy na spacer z rodziną.

  • Zniżka 134,00 zł

333,00 zł 199,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

MOON ROCK T-SHIRT Women

Koszulka z krótkim rękawem La Sportiva MOON ROCK T-SHIRT Women Redwood_R25R25 Koszulka z krótkim rękawem La Sportiva MOON ROCK T-SHIRT Women Chalk

La Sportiva

  • Redwood_R25R25
  • Chalk

Damska koszulka wspinaczkowa z miękkiej bawełny organicznej La Sportiva zapewni Ci doskonały komfort.

  • Zniżka 75,00 zł
  • Zniżka 75,00 zł

187,00 zł 112,00 zł 187,00 zł 112,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

BRISTEN THERMAL HOODY Women

Kurtka La Sportiva BRISTEN THERMAL HOODY Women Black/White

La Sportiva

  • Black/White

Damska bluza polarowa z kapturem La Sportiva zapewnia doskonałą izolację, świetną oddychalność i swobodę ruchów. Sportowy damski krój idealnie dopasowuje się do kobiecej sylwetki.

  • Zniżka 90,00 zł
  • Gratis

897,00 zł 807,00 zł 762,45 zł z kodem “LATO15“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Climbing On The Moon Chalk Bag

Worek La Sportiva Climbing On The Moon Chalk Bag Fucsia/Giallo Worek La Sportiva Climbing On The Moon Chalk Bag Turchese/Giallo Worek La Sportiva Climbing On The Moon Chalk Bag Carbon/Giallo

La Sportiva

  • Fucsia/Giallo
  • Turchese/Giallo
  • Carbon/Giallo

Stylowy woreczek wspinaczkowy na magnezję. Design woreczka nawiązuje do kolekcji retro La sportiva Climbing on the moon. Niejeden weteran lat 90-tych uroni nostalgiczną łezkę!

  • Zniżka 11,00 zł
  • Zniżka 11,00 zł
  • Zniżka 11,00 zł

106,00 zł 95,00 zł 106,00 zł 95,00 zł 106,00 zł 95,00 zł 90,10 zł z kodem “LATO15“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 90,10 zł z kodem “LATO15“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 90,10 zł z kodem “LATO15“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

Futura

Buty wspinaczkowe| La Sportiva Futura Chalk

La Sportiva

  • Chalk

Wysokowydajne buty wspinaczkowe z szybkim i wystarczająco precyzyjnym systemem zapinania oraz precyzyjnym i czułym czubkiem No Edge.

  • Zniżka 67,00 zł
  • Gratis

661,00 zł 594,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

Gripit

Buty wspinaczkowe| La Sportiva Gripit Chalk

La Sportiva

  • Chalk

Rama wspinaczkowa dla entuzjastycznych małych wspinaczy, która w pełni szanuje potrzeby dzieci i pozwala na zdrowy rozwój małego sportowca.

  • Zniżka 34,00 zł
  • Gratis

337,00 zł 303,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

PUEBLO PANT Men

Spodnie La Sportiva PUEBLO PANT Men Night Sky/Chalk Spodnie La Sportiva PUEBLO PANT Men Onyx/Chalk

La Sportiva

  • Night Sky/Chalk
  • Onyx/Chalk

Męskie spodnie wspinaczkowe La Sportiva nie ograniczają ruchów dzięki węższemu krojowi i minimalistycznemu designowi. Wstępnie ukształtowane kolana zapewniają swobodę, której potrzebujesz.

  • Zniżka 43,00 zł
  • Gratis
  • Zniżka 43,00 zł
  • Gratis

427,00 zł 384,00 zł 427,00 zł 384,00 zł 362,95 zł z kodem “LATO15“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. 362,95 zł z kodem “LATO15“ Aby uzyskać cenę z kodem, wprowadź kod w koszyku. Przejdź do szczegółów

Porównaj

BOULDER T-SHIRT Kids

Koszulka z krótkim rękawem La Sportiva BOULDER T-SHIRT Kids Cherry Tomato

La Sportiva

  • Cherry Tomato

Dziecięca bawełniana koszulka La Sportiva to idealny wybór dla młodego wspinacza. Bawełna organiczna jest miękka i wygodna w noszeniu.

  • Zniżka 50,00 zł

123,00 zł 73,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj

COMP TANK Women

80%

Tank top La Sportiva COMP TANK Women Cherry Tomato/Moonlight

La Sportiva

  • Cherry Tomato/Moonlight

Damska koszulka sportowa La Sportiva to idealny wybór do wspinaczki i innych aktywnych sportów w ciepłe dni. Oddychający poliester z recyklingu zapewnia długotrwałe uczucie świeżości wraz z obróbką antybakteryjną.

  • Zniżka 75,58 zł

188,58 zł 113,00 zł Przejdź do szczegółów

Porównaj